STEM - освіта


Чому STEM-освіта така актуальна? 
     
Стрімка еволюція технологій веде до того, що незабаром найбільш популярними та перспективними на планеті фахівцями стануть програмісти, IT-фахівці, інженери, професіонали в галузі високих технологій і т.д. У віддаленому майбутньому з'являться професії, про які зараз навіть уявити важко, всі вони будуть пов'язані з технологією і високо технологічним виробництвом на стику з природничими науками. Особливо будуть затребувані фахівці біо- та нано-технологій.

Учні 4-Г класу Жашківської спеціалізованої школи №1 долучилися до Всеукраїнського проєкту " #Інженерний_тиждень ".
Провели цікавий дослід "Бактерії, що зникають", де дізналися про закон фізики заломлення світла на межі поділу двох середовищ. Діти із цікавістю у ємкість з водою опускали пакет з малюнком і спостерігали, як бактерії "зникали".
На жаль, у реальному житті, щоб змусити бактерії зникнути, однієї води замало, тому ми власноруч приготували санітайзер для рук.
Усі діти отримали велике задоволення, тому з нетерпінням чекаємо завтрашнього дня.
Далі буде...

День 2.
Сьогодні, у рамках Інженерного тижня, з учнями 4-Г класу Жашківської спеціалізованої школи №1 створили «Модель легенів».
Завдяки наочній моделі, учні краще зрозуміли механізм роботи легенів і відчули себе справжніми дослідниками.
Подивіться, що у нас вийшло.
Далі буде...


STEMимо.
Третій день Інженерного тижня.
Учні досліджували дно Світового океану і тепер знають "Що там в океані?"
Ознайомилися з цікавими фактами про океан, а за допомогою ліхтарика розпізнали мешканців океанічних глибин.
Було цікаво і пізнавально, то ж чекаємо наступного дня.

Четвертий STEMдень Інженерного тижня у 4-Г класі Жашківської спеціалізованої школи №1 був не менш цікавим, ніж попередні.
Діти власноруч виготовили захисну медичну маску, прорахували її собівартість і дійшли висновку, що можна заощадити кошти, адже для виготовлення такої маски не потрібно великих затрат.
Цікавим було і те, що дизайн маски кожен учень придумав собі сам. Ознайомилися також із історією виникнення та застосування маски в античні часи.


П'ятий STEMдень Інженерного тижня.
Учні 4-Г класу Жашківської спеціалізованої школи №1 досліджували судно "на повітряній подушці".
Діти дізналися, що молекули повітря у надувній кульці рухаються і при цьому зіштовхуються між собою та зі стінками кульки. Ці удари і призводять до виникнення тиску газу на поверхню кульки. Так судно рухається.
Було цікаво, коли наше "судно" рухалося по поверхні води та поверхні стола.
#інженерний_тиждень закінчився, але нові винаходи і відкриття попереду.
Діти отримали масу задоволення та позитивних емоцій.


Без українців світ не мав би гелікоптера. Сьогодні учні 4-Г класу поринули у світ історичних винаходів українців, розглянули першу модель вертольота Ігоря Сікорського. За допомогою конструктора LEGО WeDо 2.0 сконструювали моторизованого вертольота, запрограмували його і "випробували", створивши ситуацію порятунку панди.
Було захоплююче та цікаво.

Навчальна програма курсу за вибором  "Робототехніка початковій школі" 

 
Підручники з LEGO
Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України №1/11-9271 від 31.08.2018 розроблені The LEGO Foundation методичні посібники «Шість цеглинок в освітньому просторі» та «Гра по-новому, навчання по-іншому».
Ознайомитися із посібниками можна за посиланням 


Команда SMALL ROBOT на Всеукраїнській олімпіаді з робототехніки для початкової школи за категорією WRO WeDo 2.0 (м. Київ)



















Черкаський регіональний фестиваль з робототехніки  "FIRST LEGO League" 




Тренінг з робототехніки " 3D моделювання – захоплюючий світ майстерні LEGO"



Тренінг з робототехніки


Немає коментарів:

Дописати коментар